Rychlá Bezdrátová Nabíječka - Vinylová Deska

Rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Gadgets
Dodavatel:Kokiskashop
Cena:694 Kč
Rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska 4,25 (85%) 19 hodnocení

Originální bezdrátová nabíječka u které nepotřebuje žádný kabel, aby se Váš mobilní telefon nabil. Navíc je tak krásná a Vaše okolí bude překvapené, když zjistí o jaký krásný designerský kousek se jedná a navíc je ke všemu plně funkční a praktický. Detailní popis bezdrátová nabíječka snadno nabíjíte telefon bez potřeby kabelu kompatibilní se všemi smartphony kompatibilní se standardem QI měří cca. 10 x 10 x 1,5 cm vstup: DC 5.0V / 2A výstup: DC 5.0V / 1A max baleno v dárkové krabičce Obsah balení 1x Rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska


 • Magnetická mapa
  Magnetická mapa

  Pro všechny výletníky, sběratele krásných a tajuplných míst, kteří mají rádi pohled na své cestovatelské aktivity z výšky. Pomocí..

  926 Kč
 • Pétanque – velký set
  Pétanque – velký set

  Pétanque - velký set je hrou, kde si vyzkoušíte jakou máte přesnou mušku! Tento kvalitní set obsahuje 6 stejně vážících koulí s jednou..

  653 Kč
 • Křišťál Swarovski - solární imitace duhy
  Křišťál Swarovski - solární imitace duhy

  Solárně napájený motorek, který otáčí s krystaly. Ty v prostředí domova zavádějí příjemnou a odlehčenou atmosféru. Podle tradičního..

  700 Kč
 • Petsy Polštář
  Petsy Polštář

  Ručně šitý oválný polštář té nejvyšší kvality. Polštář je ušit ze 100% bavlny a vyplněn dutým vláknem. Lze jej prát ručně (do..

  904 Kč
 • Plynová maska WAR
  Plynová maska WAR

  Plynová maska se hodí na akce ve vojenském stylu, ale i na party zaměřenou na cesty do budoucnosti. Je prodyšná, slušivá a pohodlná...

  999 Kč
 • Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm
  Garthen Djembe 592 Africký buben - 50 cm

  Djembe je dřevěný buben, ručně dlabaný do tvaru poháru. Je to ryze africký nástroj, který si získal velkou popularitu po celém světě...

  1741 Kč
 • Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm
  Garthen Djembe 598 Africký buben - 50 cm

  Africký buben Djembe, 50 cm Djembe je dřevěný buben, ručně dlabaný do tvaru poháru. Je to ryze africký nástroj, který si získal velkou..

  1583 KčVybavení pro: Gadgets V sekci hobby je možné objevit rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska!
© 2021 Kontakt