Přenosná USB Klimatizace

Přenosná USB klimatizace

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Gadgets
Dodavatel:Kokiskashop
Cena:710 Kč
Přenosná USB klimatizace 4,75 (95%) 24 hodnocení

Znáte to, koukáte ven na modrou oblohu, na teploměru je skoro 30° - letní dny dokáží být úmorné, ještě když jste v práci za počítačem. Nejjednodušší řešení je fungovat při této skladné USB klimatizaci, ta vás provede těmito dny, které se jen steží překonávají. Stačí do ni nalít vodu, zapnout a zvolit si rychlostní stupeň.Upozornění:Před použitím zkontrolujte, zda je látka v žebrech narovnaná, jinak nebude mít klimatizace potřebný výkon.Doporučujeme mít klimatizaci na rovném povrchu a po zapnutí počkat zhruba 3 minutky, než se klimatizace dostane na potřebnou teplotu a začne chladit. Pro chod 7-8 hodin naplňte nádobku 0,5l.Nejjednodušší řešení je fungovat v letních dnech při této skladné USB klimatizaci. Přibližné rozměry: 16,5 x 17,5 x 17 cm Přenosná, skladná Má tři stupně chlazení Kompatibilní s USB 2.0 a výše Napájení přes USB Barevné podsvícení - 7 LED barev Naplňuje se vodou - plná nádržka vydrží 7,8 hodin Nádržka 0,5 litrů 5W výkon Nástup chladného vzduchu může strvat až tři minutky Váha 0,955 Kg1x Přenosná USB klimatizace


 • Mechanický vozíček Ping Ling
  Mechanický vozíček Ping Ling

  Co uveze takový mechanický vozíček raději nezkoušejte, jen se kochejte jeho roztomilým pomateným pohybem. Ping-ling je totiž termín z..

  605 Kč
 • Rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska
  Rychlá bezdrátová nabíječka - vinylová deska

  Originální bezdrátová nabíječka u které nepotřebuje žádný kabel, aby se Váš mobilní telefon nabil. Navíc je tak krásná a Vaše okolí..

  694 Kč
 • Magnetická mapa
  Magnetická mapa

  Pro všechny výletníky, sběratele krásných a tajuplných míst, kteří mají rádi pohled na své cestovatelské aktivity z výšky. Pomocí..

  926 KčVybavení pro: Gadgets V sekci hobby je možné objevit přenosná usb klimatizace!
© 2021 Kontakt