ASS COMFORT Lehátko - černé Sun_garden

ASS COMFORT lehátko - černé Sun_garden

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahradní nábytek
Dodavatel:Tradgard
Cena:5877 Kč
ASS COMFORT lehátko - černé Sun_garden 3,5 (70%) 17 hodnocení

Lehátko polohovací (7poloh) vám umožní ten největší relax na Vaší zahradě. Hliníková kostra stříbrné barvy s podloketníky - eukalyptové dřevo FSC. Textílie 4x4mm je odolná vůči počasí - barva černá. Pro jednoduchý přesun je lehátko opatřeno kolečky. certifikát TÜV Technické údaje: výška výrobku (výška sedu od země): 34cm výška výrobku (max. výška opěradla): 103cm šířka výrobku: 72cm délka výrobku: 190cm hmotnost: 14kg nosnost: 110kg materiál: hliníková kostra + textílie 4x4mm barva: antracit + černá rozměr balení: 129x33x73cm materiál balení: karton Obsah balení: 1x polohovací lehátko - antracit + černé


 • Zahradní sedadlo Galaxy Plus
  Zahradní sedadlo Galaxy Plus

  Elegantní, moderní a stylové křeslo, které můžete dát do 6 poloh s opěrkou na nohy a profilovaným opěradlem (opěrka hlavy a boků)...

  1199.00 Kč
 • Zahradní sedadlo Malaga Plus
  Zahradní sedadlo Malaga Plus

  Elegantní, moderní a stylové křeslo, které můžete dát do 6 poloh s opěrkou na nohy. Přizpůsobení polohy vám umožní nastavit opěradlo..

  959.00 Kč
 • Židle Ibiza Černá
  Židle Ibiza Černá

  Židle Ibiza je hitem posledních let. Moderní židle tkaná na třech kovových nohách. Je nepochybně pohodlná a praktická v jednom. Díky..

  1499.00 Kč
 • Židle Ibiza růží
  Židle Ibiza růží

  Židle Ibiza je hitem posledních let. Moderní židle tkaná na třech kovových nohách. Je nepochybně pohodlná a praktická v jednom. Díky..

  1499.00 Kč
 • Zahradní sestava b115 dub imp 2lak
  Zahradní sestava b115 dub imp 2lak

  Souprava B115 je vyrobena výhradně z masivního smrkového dřeva. Skládá se ze dvou laviček, 160 cm s opěradlem, dvou židlí a velkého stolu..

  8999.00 Kč
 • Dřevěná židle 5-polohová
  Dřevěná židle 5-polohová

  Polohovací zahradní křeslo je vyrobeno z akátového dřeva, pro své pohodlí si vyberete tu správnou z pěti poloh a to pomocí opěrek pro..

  1299.00 Kč
 • Židle dřevěná
  Židle dřevěná

  Nádherná skládací židle z akátového dřeva je perfektním doplňkem vaší zahrady. Dřevo není napuštěno, můžete ho tak natřít..

  819.00 Kč
 • Židle technorattan Heidi černá
  Židle technorattan Heidi černá

  Heidi je elegantní křeslo-židle kompletně oplétané plochým technoraatanem. Moderní vzhled, který tuto židli charakterizuje, je perfektním..

  749.00 KčVybavení pro: Zahradní lehátka V sekci dům a zahrada | zahradní nábytek je možné objevit ass comfort lehátko - černé sun_garden!
© 2021 Kontakt