Vileda Ultramax mop náhrada MicroCotton

Vileda Ultramax Mop Náhrada MicroCotton

Vileda Ultramax mop náhrada MicroCotton

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:Vileda
Cena:239.00 Kč
Vileda Ultramax mop náhrada MicroCotton 4 (80%) 25 hodnocení

Náhrada k mopu Ultramax, Ultramax PINK a Easy Wring Ultramat Set – plochý mop. Náhrada je použitelná pro hlavice o rozměrech 34 × 10 cm.Technické parametry a specifikace: rozměr náhrady: 36 × 14 cm 3 typy vláken spolehlivě odstraní nečistotu mikrovlákna snadno odstraní zaschlé skvrny bavlněná vlákna pro extra absorpci silová vlákna pro hloubkové čištění vhodné na dlažbu a hrubší povrchy lze prát na 60 °C, nepoužívejte aviváž ani sušičku složení: 70 % polyester, 25 % bavlna, 5 % polyamid vyrobeno v Itálii


 • Vědro UH HOBBY s víkem 10l
  Vědro UH HOBBY s víkem 10l

  Vědro je vhodné pro běžné domácí použití. Jeho praktická velikost a snadné uchopení zajistí snadnou manipulaci. Doplněné..

  159.00 Kč
 • Tescoma Návlek pro ždímací mop ProfiMATE, Universal
  Tescoma Návlek pro ždímací mop ProfiMATE, Universal

  Vynikající pro mokré a suché čištění podlah, návlek z kvalitního mikrovlákna s velcro zipem lze snadno nasadit i sejmout a prát v..

  89.00 Kč
 • Spontex Fashion Mop náhrada
  Spontex Fashion Mop náhrada

  Každý mop občas potřebuje vyměnit opotřebovanou hlavici. Pro tuto příležitost vyrobila firma Spontex kvalitní náhrady, které usnadní..

  109.00 KčVybavení pro: Mopy a úklidové soupravy V sekci dům a zahrada | domácnost | Čisticí prostředky v domácnosti | Úklidové pomůcky je možné objevit vileda ultramax mop náhrada microcotton!
© 2021 Kontakt