Vigan SMT2L náhradní lahev k mixéru SMT2X

Vigan SMT2L Náhradní Lahev K Mixéru SMT2X

Vigan SMT2L náhradní lahev k mixéru SMT2X

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Malé spotřebiče
Dodavatel:Vigan
Cena:129.00 Kč
Vigan SMT2L náhradní lahev k mixéru SMT2X 4,5 (90%) 26 hodnocení

Přenosná lahev (zdravá lahev) s víčkem, dobře těsnící zátkou a karabinou pro jednoduché zavěšení např. na tašku, batoh apod., kouřové (šedé) provedení. Lahev lze použít samostatně pro jakýkoli nápoj, nebo výhradně s nápojovým smoothie mixérem Vigan SMT2X. Lze ji využít pro přípravu kojenecké stravy a všech možných druhů nápojů, neobsahuje BPA. Vhodná i pro horké nápoje do 70°C.Lahev je vyrobená z velice kvalitního materiálu Tritan, který se vyznačuje vysokou odolností a stabilitou a je velice bezpečný pro zdraví. Je biologcky rozložitelný, nevzniká tak zátěž pro životní prostředí. Technické parametry a specifikace: možné skladování v lednici zabraňuje možnému vzniku plísně v lahvi nevstřebává chuť, pach ani barvu nápojů


 • Concept RM3000
  Concept RM3000

  Univerzální pomocník do kuchyně, který vám ušetří nejen místo, ale i plno drahocenného času. Otočením jednoho kolečka vám v..

  2999.00 Kč
 • Tyčový mixér PRESIDENT
  Tyčový mixér PRESIDENT

  Tyčový mixér PRESIDENT snadno rozmixuje i tvrdé potraviny, má nastavitelné otáčky a funkci pulzního mixování. Oceníte ho při..

  1499.00 KčVybavení pro: Mixéry a šlehače V sekci bílé zboží | malé spotřebiče | kuchyňské spotřebiče je možné objevit vigan smt2l náhradní lahev k mixéru smt2x!
© 2021 Kontakt