Valdinox Grey Pánev s nepřilnavým povrchem, 28 cm

Valdinox Grey Pánev S Nepřilnavým Povrchem, 28 Cm

Valdinox Grey Pánev s nepřilnavým povrchem, 28 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Valdinox
Cena:389.00 Kč
Valdinox Grey Pánev s nepřilnavým povrchem, 28 cm 2,75 (55%) 20 hodnocení

Při vaření je kromě dovedností a ochoty nesmírně důležité kvalitní nádobí, ve kterém jídlo připravujete. Při správném výběru vytvoří nejen ideální podmínky pro připravovaná jídla, ale bude vám sloužit i dlouho. Nádobí Valdinox Grey je věnováno všem kuchařským nadšencům, kteří se v kuchyni snaží stát skutečnými mistry. Grey je řada zahrnutá do polské značky moderního nádobí Valdinox a je zaměřena na lidi, kteří vaření nepovažují za běžnou rutinu, ale za skutečné kulinářské dobrodružství. Spolehlivé zpracování, moderní design a špičková výrobní technologie je činí téměř dokonalými. Nápadný vnitřní povlak inspirovaný kamenem je nepřilnavý povlak, který účinně zabraňuje ulpívání a připalování potravin. Nádobí Valdinox Grey je vyrobeno kovanou technologií, díky níž je extrémně odolné. Velká a pevná rukojeť umožňuje bezpečné vaření a přenášení hotových pokrmů. Doporučujeme používat dřevěné nebo nylonové kuchyňské doplňky, aby nedošlo k poškození nepřilnavého povlaku. Tloušťka stěny 4 mm, díky tomu se pánev rychle ohřívá a udržuje teplo po dlouhou dobu. Pánev zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, což zabraňuje deformaci dna.


 • Kela Pánev KERROS, 18 cm
  Kela Pánev KERROS, 18 cm

  Kerros série je vyrobena ze silného litého hliníku s tloušťkou stěny 5 mm. Zvláštní znak kvality: 6 hvězdičkový nepřilnavý povrch..

  565.00 Kč
 • TESCOMA ochranné síto s klipsou PRESTO ø 29 cm
  TESCOMA ochranné síto s klipsou PRESTO ø 29 cm

   Vynikající jako ochrana sporáku a kuchyňské linky před znečištěním při prudkém smažení. Opatřeno univerzální klipsou pro všechny..

  419.00 Kč
 • Orion pánev na 4 volská oka Grande 112935
  Orion pánev na 4 volská oka Grande 112935

  Pánev na volská oka nebo lívance je odlévaná masivní pánev se sníženým okrajem a s velmi kvalitním nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT...

  599.00 Kč
 • TESCOMA pánev ADVANCE ø 28 cm
  TESCOMA pánev ADVANCE ø 28 cm

  Pánev Advance, masivní pánev s indukčním dnem z nerezavějící oceli a prvotřídním antiadhezním povlakem proti připalování. Opatřena..

  649.00 Kč
 • Tescoma Pánev FineSTONE, 28 cm
  Tescoma Pánev FineSTONE, 28 cm

  Bez kvalitní pánve si vaření nelze představit. Milovníci moderní gastronomie proto určitě ocení řadu FineSTONE – špičkové a..

  749.00 Kč
 • TESCOMA wok PRESIDENT ø 30 cm
  TESCOMA wok PRESIDENT ø 30 cm

  Pánev Wok PRESIDENT značky Tescoma, to je luxusní wok s unikátně zvrásněným antiadhezním povlakem.Pánev Wok má speciálně upravený..

  1749.00 KčVybavení pro: Pánve V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | vaření je možné objevit valdinox grey pánev s nepřilnavým povrchem, 28 cm!
© 2021 Kontakt