Valdinox Grey Pánev s nepřilnavým povrchem, 20 cm

Valdinox Grey Pánev S Nepřilnavým Povrchem, 20 Cm

Valdinox Grey Pánev s nepřilnavým povrchem, 20 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Valdinox
Cena:269.00 Kč
Valdinox Grey Pánev s nepřilnavým povrchem, 20 cm 2,75 (55%) 25 hodnocení

Při vaření je kromě dovedností a ochoty nesmírně důležité kvalitní nádobí, ve kterém jídlo připravujete. Při správném výběru vytvoří nejen ideální podmínky pro připravovaná jídla, ale bude vám sloužit i dlouho. Nádobí Valdinox Grey je věnováno všem kuchařským nadšencům, kteří se v kuchyni snaží stát skutečnými mistry. Grey je řada zahrnutá do polské značky moderního nádobí Valdinox a je zaměřena na lidi, kteří vaření nepovažují za běžnou rutinu, ale za skutečné kulinářské dobrodružství. Spolehlivé zpracování, moderní design a špičková výrobní technologie je činí téměř dokonalými. Nápadný vnitřní povlak inspirovaný kamenem je nepřilnavý povlak, který účinně zabraňuje ulpívání a připalování potravin. Nádobí Valdinox Grey je vyrobeno kovanou technologií, díky níž je extrémně odolné. Velká a pevná rukojeť umožňuje bezpečné vaření a přenášení hotových pokrmů.Doporučujeme používat dřevěné nebo nylonové kuchyňské doplňky, aby nedošlo k poškození nepřilnavého povlaku.Tloušťka stěny 4 mm, díky tomu se pánev rychle ohřívá a udržuje teplo po dlouhou dobu. Pánev zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, což zabraňuje deformaci dna.


 • Tescoma FineStone Pánev 20 cm
  Tescoma FineStone Pánev 20 cm

  Vysoce kvalitní pánev s prvotřídním antiadhezním povlakem s charakterem leštěného přírodního kamene, masivní ergonomická rukojeť z..

  519.00 Kč
 • Pánev na palačinky PRESTO, Tescoma
  Pánev na palačinky PRESTO, Tescoma

  Pánev na palačinky PRESTO pro každodenní použití, opatřeno kvalitním antiadhezním povlakem proti připalování. Určeno pro elektrické a..

  299.00 Kč
 • Kela Grilovací deska KERROS, 30 x 24 cm
  Kela Grilovací deska KERROS, 30 x 24 cm

  Kerros série je vyrobena ze silného litého hliníku s tloušťkou stěny 5 mm. Zvláštní znak kvality: 6 hvězdičkový nepřilnavý povrch..

  1495.00 KčVybavení pro: Pánve V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | vaření je možné objevit valdinox grey pánev s nepřilnavým povrchem, 20 cm!
© 2021 Kontakt