Valdinox Aurum Pánev s nepřilnavým povrchem, 24 cm

Valdinox Aurum Pánev S Nepřilnavým Povrchem, 24 Cm

Valdinox Aurum Pánev s nepřilnavým povrchem, 24 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Valdinox
Cena:259.00 Kč
Valdinox Aurum Pánev s nepřilnavým povrchem, 24 cm 2,25 (45%) 25 hodnocení

Při vaření je kromě dovedností a ochoty nesmírně důležité kvalitní nádobí ve kterém jídlo připravujeme. Při správném výběru vytvoří nejen ideální podmínky pro připravovaná jídla, ale bude vám sloužit i dlouho. Nádobí Valdinox Aurum je věnováno všem kuchařským nadšencům, kteří se v kuchyni snaží stát skutečnými mistry.Aurum je řada zahrnutá do polské značky moderního nádobí Valdinox a je zaměřena na lidi, kteří vaření nepovažují za běžnou rutinu, ale za skutečné kulinářské dobrodružství. Spolehlivé zpracování, moderní design a dokonalá výrobní technologie je činí téměř dokonalými. Nápadný vnitřní povlak, inspirovaný kamenem, je nepřilnavý povlak, který účinně zabraňuje ulpívání a připalování potravin. Nádobí Valdinox Aurum je vyrobeno kovanou technologií, díky níž je extrémně odolné. Velká a pevná rukojeť usnadňuje bezpečné vaření a přenášení hotových pokrmů. Doporučujeme používat dřevěné nebo nylonové kuchyňské doplňky, aby nedošlo k poškození nepřilnavého povlaku.


 • Lamart LT1179 pánev Alue, 28 cm
  Lamart LT1179 pánev Alue, 28 cm

  Pánev je perfektním pomocníkem do každé kuchyně. Je opatřena kvalitním nepřilnavým povrchem bez obsahu škodlivých látek, který je..

  529.00 Kč
 • Tescoma Pánev WOK CANTON, 30 cm
  Tescoma Pánev WOK CANTON, 30 cm

  Tradiční wok pro přípravu asijských i ostatních pokrmů. Vyrobeno z kvalitní oceli, opatřeno antiadhezním povlakem proti připalování,..

  519.00 Kč
 • Banquet Pánev WOK GRANITE Brown, 
28 cm
  Banquet Pánev WOK GRANITE Brown, 28 cm

  Pánev WOK s nepřilnavým povrchem GRANITE Grey 28 cm je vyrobena z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem, má kovové držadlo s bakelitovou..

  299.00 Kč
 • Pánev WOK, 28 cm, Banquet
  Pánev WOK, 28 cm, Banquet

   Pánev Wok by měla být nepostradatelným pomocníkem každé Paní domu. Pánve Wok jsou vyrobené z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem..

  199.00 KčVybavení pro: Pánve V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | vaření je možné objevit valdinox aurum pánev s nepřilnavým povrchem, 24 cm!
© 2021 Kontakt