TrueLife Sada sonických kartáčků SonicBrush Compact Duo, 2 ks

TrueLife Sada Sonických Kartáčků SonicBrush Compact Duo, 2 Ks

TrueLife Sada sonických kartáčků SonicBrush Compact Duo, 2 ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Malé spotřebiče
Dodavatel:TrueLife
Cena:2490.00 Kč
TrueLife Sada sonických kartáčků SonicBrush Compact Duo, 2 ks 2,75 (55%) 24 hodnocení

Chcete mít zdravé zuby a dásně? V této sadě najdete dva sonické kartáčky, čtyři zubní hlavice, dvě cestvoní pouzdra a dvě dobíjecí základny. Můžete si vybrat ze 4 režimů čištění. Režim Clean je nejběžnější a hodí se pro každodenní používání. Citlivé zuby a dásně můžete s klidem svěřit režimu Sensitive. Ke krásnému bílému úsměvu vám pomůže režim Whiten a příjemnou masáž dásní zajistí režim Massage. Hlavice kartáčku kmitá rychlostí 35000 pohybů za minutu a nedá tak šanci zubnímu plaku, pigmentovým skvrnám, ani bakteriím. Sonická technologie je oproti rotačním kartáčkům šetrnější k zubní sklovině. Kartáček zároveň víří pastu s vodou, vhání je do mezizubních prostor a tím je pomáhá čistit. Kartáčky mají zabudovaný časovač s 30 sekundovými intervaly. Po dvou minutách se automaticky vypne. Baterie kartáčku vydrží až 30 dní, skvěle se tedy hodí na cestování.


 • Kumpan AS05 zubní kartáček
  Kumpan AS05 zubní kartáček

  Bambusový zubní kartáček se štětinami soft pro děti ve fialové barvě. Zubní kartáčky jsou zodpovědné za celé 1 % veškerého..

  89.00 Kč
 • Dr. Mayer GTS2085 sonický zubní kartáček HIGH
  Dr. Mayer GTS2085 sonický zubní kartáček HIGH

  Ultra-tichý moderní sonický kartáček s diamantovou čistící hlavicí je tím nejlepším nástrojem pro vaši dentální hygienu...

  1499.00 Kč
 • Kumpan EB50P náhradní hlavice
  Kumpan EB50P náhradní hlavice

  Univerzální náhradní hlavice pro sonické kartáčky, které mají štětiny se systémem upozornění na jejich opotřebení. Účinně..

  299.00 Kč
 • TrueLife AquaFloss Station
  TrueLife AquaFloss Station

  Nejlepší zubař je ten, kterého vůbec nepotřebujete . Ústní sprcha vám ušetří čas, bolest i peníze. Běžný ani elektrický zubní..

  1499.00 Kč
 • Sencor SOC 2200SL
  Sencor SOC 2200SL

  Tento bateriový zubní kartáček dokáže odstranit plak několikanásobně lépe než manuální kartáčky. Pečuje o zdraví vašich dásní..

  1399.00 KčVybavení pro: Elektrické zubní kartáčky V sekci bílé zboží | malé spotřebiče | péče o tělo je možné objevit truelife sada sonických kartáčků sonicbrush compact duo, 2 ks!
© 2021 Kontakt