Tescoma Topinkovač PRESIDENT

Tescoma Topinkovač PRESIDENT

Tescoma Topinkovač PRESIDENT

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Malé spotřebiče
Dodavatel:Tescoma
Cena:1299.00 Kč
Tescoma Topinkovač PRESIDENT 5 (100%) 25 hodnocení

Proč mít obyčejný, když můžete mít luxusní s nadstandardními programy a funkcemi. Představujeme prvotřídní domácí topinkovač PRESIDENT, který patří ke špičce na trhu.Nejen, že v něm snadno a rychle připravíte dokonale opečené topinky z bílého i celozrnného chleba v 6 volitelných stupních opečení. Tento topinkovač je navíc vybaven programem pro opékání zmražených toastů a programem pro dopékání již opečených vychladlých topinek dokřupava.Ovládání topinkovače je snadné, přehledně značená tlačítka s jednotlivými programy a funkcemi jsou opatřena výraznými červenými kontrolkami.Pro okamžité zastavení ohřevu a vizuální kontrolu stupně propečení topinek má topinkovač i funkci rychlého vypnutí. Drobky vznikající při opékání pečiva se shromažďují v zásobníku topinkovače, který můžete snadno vyjmout a vyčistit.Mřížka na pečivo PRESIDENT vynikající pro rozpékání „včerejších“ nebo zmražených rohlíků, housek či baget je dodávána samostatně kat. č. 119412.


  • Orava Crispo
    Orava Crispo

    Topinkovač na dvě topinky Crispo je skvělým spotřebičem v domácnosti a zároveň krásným designovým doplňkem. S tímto pomocníkem máte..

    989.00 KčVybavení pro: Topinkovače V sekci bílé zboží | malé spotřebiče | kuchyňské spotřebiče je možné objevit tescoma topinkovač president!
© 2021 Kontakt