Tescoma Pohlcovač vlhkosti CLEAN KIT

Tescoma Pohlcovač Vlhkosti CLEAN KIT

Tescoma Pohlcovač vlhkosti CLEAN KIT

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:Tescoma
Cena:299.00 Kč
Tescoma Pohlcovač vlhkosti CLEAN KIT 4,5 (90%) 24 hodnocení

Snižuje nadměrnou vlhkost v interiérech, přispívá k omezení výskytu roztočů, plísní a vzniku alergií. Vhodné do místností o rozloze až 20 m2. Unikátní perforace pro lepší proudění vzduchu, neparfémovaná tableta se speciálně zvrásněným povrchem pro intenzivní účinek po dobu až 3 měsíců. Vyrobeno z odolného plastu. Náhradní tablety CLEAN KIT jsou dodávány samostatně.


 • Alori Čistič na kůži 250 ml
  Alori Čistič na kůži 250 ml

  Alori čistič na kůži můžete použít na všechny kožené výrobky např.: nábytek z pravé kůže, kabelky, kožené oděvy, boty,..

  429.00 Kč
 • Alori Čistič vodního kamene 250 ml
  Alori Čistič vodního kamene 250 ml

  Čistič vodního kamene je určen pro odstranění vodního kamene z chromu, keramiky, keramických obkladů, mozaikových obkladů, nerezu,..

  249.00 Kč
 • Alori Čistič nerezových dřezů 250 ml
  Alori Čistič nerezových dřezů 250 ml

  Alori Nano Čistič nerezových dřezů je produkt s unikátní recepturou vytvořený přímo na nerezový materiál s rychlou účinností..

  269.00 Kč
 • Alori Čistič grilu 250 ml
  Alori Čistič grilu 250 ml

  Nano čistič grilu je určen pro odstraňování mastnoty, zapečených biologických nečistot, olejů i tuků z nerezové oceli, hliníku i..

  199.00 KčVybavení pro: Přípravky na čištění V sekci dům a zahrada | domácnost | Čisticí prostředky v domácnosti je možné objevit tescoma pohlcovač vlhkosti clean kit!
© 2021 Kontakt