TORO mlýnek na koření 4 kořenky

TORO Mlýnek Na Koření 4 Kořenky

TORO mlýnek na koření 4 kořenky

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Mlýnky, slánky a pepřenky
Dodavatel:Toro
Cena:349.00 Kč
TORO mlýnek na koření 4 kořenky 5 (100%) 26 hodnocení

Nerezový gravitační mlýnek na koření se čtyřmi skleněnými kořenkami na různé druhy koření. Jednoduché ovládání - stačí jen otočit a mlýnek mele. Keramické vnitřní tělo mlýnku. Nastavitelná hrubost mletí. Každá kořenka má své víčko. Pohon mlýnku na 4 AAA baterie (nejsou součástí balení).Skleněné nádobky se šroubují na mlýnek, jejich výměna je tedy velmi rychlá. Hrubost mletí si nastavíte pomocí plastového regulovatelného otočného knoflíku, který se nachází nad mlecí hlavou. Otočením k menším tečkám si zajistíte jemnější mletí, otočením k větším tečkám hrubší mletí. Nastavení je pozvolné. Pak už stačí mlýnek jen otočit a automaticky začne mlet.


 • Orion Dochucovací souprava sklonerez
  Orion Dochucovací souprava sklonerez

  Dochucovací souprava - pepřenka a solnička ve stojánku. Uchovejte vložené koření v suchu. Doporučujeme do soli vložit pár zrnek rýže,..

  139.00 Kč
 • Altom Sada slánky a pepřenky na bamusovém tácu
  Altom Sada slánky a pepřenky na bamusovém tácu

  Líbí se vám originální a neotřelé kousky? To značka Altom rozhodně umí! I tak obyčejným a potřebným kuchyňským doplňkům, jako je..

  229.00 Kč
 • Banquet Slánka a pepřenka Home
  Banquet Slánka a pepřenka Home

  Porcelánová slánka a pepřenka s táckem v bílé-bordó barvě. Tato sada vkusně doplní svátečně prostřený stůl i bude praktickým..

  119.00 KčVybavení pro: Mlýnky elektrické V sekci kuchyně a jídelna | mlýnky, slánky a pepřenky je možné objevit toro mlýnek na koření 4 kořenky!
© 2021 Kontakt