Polti ASSE VAPORELLA TOP žehlící prkno pro parní žehličky

Polti ASSE VAPORELLA TOP žehlící Prkno Pro Parní žehličky

Polti ASSE VAPORELLA TOP žehlící prkno pro parní žehličky

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Koupelna
Dodavatel:Polti
Cena:2990.00 Kč
Polti ASSE VAPORELLA TOP žehlící prkno pro parní žehličky 2,25 (45%) 26 hodnocení

Profesionální žehlicí prkno pro parní žehlení. Díky zesílenému rámu a 4 nohám poskytuje Vaporella Top úplnou stabilitu a bezpečnost při žehlení. Dvě praktické rukojeti pod pracovní plochou umožňují rozložit a složit prkno během okamžiku. Vaporella Top má systém nastavení výšky. Obsahuje sedm pozic pro nastavení té nejpohodlnější pracovní výšky prkna vzhledem k Vašim potřebám, ať už žehlíte ve stoje či v sedě.Ochranný bavlněný polstrovaný potah umožní snadný průchod páry a zabrání tak navlhnutí žehleného oblečení. Povlak je možno prát v pračce pro udržení jeho čistoty v průběhu času. Díky integrované molitanové podložce budete pohodlně žehlit bez proznačovaní mřížky.Díky odkládací ploše pro parní žehličku, držáku kabelu a mřížce na žehlené prádlo pod pracovní plochou bude během žehlení vše na svém místě a při ruce.Nejen, že je prkno skvělým pomocníkem pro snadné žehlení, ale lze jej i bezpečně skladovat. Díky kolečkům ho můžete lehce přesouvat bez zbytečného zvedání. Bezpečnostní zámek zabrání nechtěnému rozevření, které by mohlo způsobit zranění nebo poškození prkna. Mimořádně velká pracovní plocha o rozměrech 124 x 48,5 cm vám umožňuje žehlit mnohem rychleji než na běžných žehlicích prknech. Velikost odkládací plochy 39 x 27 cm.Žehlení košil a zejména jejich rukávů je komplikované, ale pro vás již nebude problém díky rukávníku (52 x 10-12 cm), který je součástí Vaporella Top. 


 • Vileda Neo žehlicí prkno 114x33 cm růžové
  Vileda Neo žehlicí prkno 114x33 cm růžové

  Bezpečné a stabilní žehlící prkno s atraktivním designem, to je žehlící prkno Vileda Neo v růžové barvě. Skvělý a praktický..

  789.00 Kč
 • BRILANZ Žehlicí prkno EURO II
  BRILANZ Žehlicí prkno EURO II

  Žehlicí prkno Euro II s rozměrem žehlicí plochy 120 x 38 cm je lehké, skladné a dobře přenosné. Díky perforované kovové desce Mash,..

  799.00 KčVybavení pro: Žehlicí prkna V sekci nábytek | koupelna | praní a žehlení je možné objevit polti asse vaporella top žehlící prkno pro parní žehličky!
© 2021 Kontakt