Tmavě modrý puf Actona Bryan

Tmavě Modrý Puf Actona Bryan

Tmavě modrý puf Actona Bryan

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Actona
Cena:1009 Kč
Tmavě modrý puf Actona Bryan 5 (100%) 23 hodnocení

Značka Actona tvoří esteticky krásný, funkční nábytek a doplňky v duchu skandinávského bydlení. Pyšní se designem, který je moderní, ale vždy alespoň drobně inspirovaný minulostí. Vznikají tak nestárnoucí kousky, které si zamiluje každý. - Rozměry: 38 x 36 x 38 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 2.5 kg - Materiál: 100% polyester, plast - Hloubka sedáku: 38 cm - Hodnota Martindale: 25 000 cyklů - Maximální nosnost: 110 kg - Montáž: není potřeba - Šířka sedáku: 38 cm - Péče a údržba: pravidelně vysávejte, v případě zašpinění otřete suchým či vlhkým hadříkem


 • Šedý taburet Kare Design Desire
  Šedý taburet Kare Design Desire

  Za vznikem tohoto taburetu stojí tvrdá a poctivá práce zručných řemeslníků. Právě ti tomuto mimořádnému kousku vdechli život a doplnili..

  15999 Kč
 • Světle růžová stolička Kare Design Cherry
  Světle růžová stolička Kare Design Cherry

  Nechte svůj domov zazářit - kovovým leskem a měkkým potahem v módních barvách. To je totiž kombinace, která oslní vždy. Přidejte..

  2199 Kč
 • Tmavě modrý puf Actona Bryan
  Tmavě modrý puf Actona Bryan

  Značka Actona tvoří esteticky krásný, funkční nábytek a doplňky v duchu skandinávského bydlení. Pyšní se designem, který je moderní,..

  1009 KčVybavení pro: Taburety a pufy V sekci kategorie | nábytek | sedací nábytek | taburety, pufy a podnožky je možné objevit tmavě modrý puf actona bryan!
© 2021 Kontakt