Čisticí sada 158632

Čisticí Sada 158632

Čisticí sada 158632

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Úklid
Dodavatel:Möbelix
Cena:1099.00 Kč
Čisticí sada 158632 4,75 (95%) 27 hodnocení

Jednoduché a velmi efektivní vyždímání mopu díky vylepšenému a zjednodušenému vkládání mopu do ždímacího koše a vyždímání díky rotačnímu systému poháněného pouhým sešlápnutím pedálu. Díky pedálu není při ždímání potřeba žádné námahy. Dokonale vyždímaný mop pak zanechá vaší podlahu rychle suchou. Návlek: 2 druhy vláken, které lépe odstraňují nečistoty a perfektně vyčistí vaší podlahu: Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy; Abrazivní vlákna: lépe odstraní i zaschlé nečistoty. Snadnější zacházení s produktem. Mycí návlek lze prát až na 60 °C, nepoužívejte však aviváž ani sušičku. 180° úhel: pro snadné dosažení i těch nejvíce obtížných oblastí jako pod postelí a nábytkem. Vhodný na všechny typy tvrdých podlah. Tvar ždímače brání vystříknutí vody při ždímání. Vyroben z recyklovaných materiálů. Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou. Rozměr hlavice: 38×14 cm. Rozměr kýblu: 50×27 cm. Náhrada k dostání samostatně.


 • Černý dávkovač mýdla Zone Nova
  Černý dávkovač mýdla Zone Nova

  Čistý design a dokonale sladěné detaily. Takové jsou doplňky Zone, které promění vaši koupelnu v luxusní záležitost. Budete překvapení,..

  749 Kč
 • Bílý dávkovač mýdla Zone Nova
  Bílý dávkovač mýdla Zone Nova

  Nechte svou koupelnu rozeznít v duchu sladěných barevných řešení, která z ní udělají interiér jako vystřižený z těch..

  749 Kč
 • Tmavě šedý dávkovač mýdla Zone Nova
  Tmavě šedý dávkovač mýdla Zone Nova

  Čistý design a dokonale sladěné detaily. Takové jsou doplňky Zone, které promění vaši koupelnu v luxusní záležitost. Budete překvapení,..

  749 KčVybavení pro: Úklid V sekci domácnost je možné objevit Čisticí sada 158632!
© 2021 Kontakt